Dlaczego warto sięgnąć po Raspberry Pi?

0
428

To urządzenie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród entuzjastów technologii. Dowiedz się, dlaczego warto je kupić i na jak wiele zastosowań możesz liczyć. W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje.

Czym jest Raspberry Pi?

Raspberry Pi jest mikrokomputerem, który funkcjonuje na podstawie jednego obwodu drukowanego. Charakteryzuje się układem Broadcom, który oferuje bardzo wiele możliwości. Eksperci szczególnie polecają czwarty model Raspberry Pi, który wyposażony jest w procesor o szybkości 1,5 GHz i pozwala na bardzo komfortową pracę. W dodatku użytkownik może korzystać z wielu portów (np. USB, Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi), co znacznie poszerza funkcjonalność. 

Zwróć uwagę, aby mikrokomputer kupić w polecanym punkcie, który cieszy się zainteresowaniem wśród klientów. Doskonałą propozycją dla wymagających może być oferta sklepu elektronicznego Botland. Asortyment produktów jest bardzo bogaty i zróżnicowany, więc na pewno znajdziesz propozycję, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Teraz komfort pracy i rozrywki będzie na wyciągnięcie ręki. 

Oferta Raspberry Pi

Na rynku znajdziesz dziś mikrokomputery z różnych generacji. Możesz wybrać wyłącznie mikrokomputer, a także sięgnąć po funkcjonalny zestaw z akcesoriami. Ponadto klienci sklepu Botland chętnie dokupują dodatkowe elementy, których w asortymencie nie brakuje. Przy wyborze tych urządzeń możesz być pewien, że sięgasz po rozwiązania o wysokiej trwałości i wydajności. Obok tej propozycji nie sposób przejść obojętnie. Dołącz do wielu zadowolonych klientów!

Wybierz wygodę!

Dużą zaletą najnowszej wersji mikrokomputera Raspberry Pi jest bardzo szybka łączność bezprzewodowa, za którą odpowiada dwuzakresowe WiFi na częstotliwościach 2,4 GHz oraz 5 GHz. Ponadto wysokiej jakości sprzęt wspiera standardy 802.11b/g/n/ac. Możesz również liczyć na bardzo szybki standard przesyłu danych oraz nowy kontroler Ethernet, który zapewnia prędkość na poziomie do 1000 Mbit/s. 

Zwróć uwagę, że wraz z premierą nowego mikrokomputera na rynku pojawiły się również dodatkowe akcesoria. Mowa tu o zasilaczach, obudowach czy kontrolerach, które świetnie współpracują z Raspberry Pi.W ofercie sklepu internetowego Botland z powodzeniem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby móc cieszyć się komfortem użytkowania sprzętu. 

O czym jeszcze warto pamiętać?

Pamiętaj, że o wyborze sprzętu elektronicznego nigdy nie powinien decydować przypadek. Przed zakupem dokładnie przeanalizuj dostępną ofertę. Jeżeli jednak niewiele wiesz o parametrach technicznych, nadal możesz kupić wysokiej klasy mikrokomputer. Wystarczy, że poprosisz o pomoc ekspertów ze sklepu internetowego Botland, którzy na pewno udzielą Ci kilku cennych wskazówek. Pamiętaj, że pierwszorzędnej jakości sprzęty możesz tu kupić bez wychodzenia z domu. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów, którzy zawsze szukają najlepszych propozycji na rynku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ