Poduszka z nadrukiem

0
782

Wiele osób szuka pomysłu na prezent urodzinowy lub inną zbliżającą się okazję. Chcą podarować coś sympatycznego osobie, którą kochają, aby o nich zawsze pamiętała lub pragną funkcjonalnego gadżetu dla siebie. Istnieje całe mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o fantazyjne prezenty. Inspiracji można poszukać na: wanapix.pl.

Dlaczego poduszka z nadrukiem?

Poduszka jest przedmiotem, z którego korzysta każdy. Mały, praktyczny jasiek przydaje się, nie tylko w łóżku, podczas nocnego odpoczynku, ale także może towarzyszyć właścicielowi w podróży bądź na wakacjach. Poduszka to przedmiot, bez którego nie obejdziemy się na co dzień, więc umieszczenie na niej sugestywnego rysunku lub konkretnego napisu na pewno nie zostanie przeoczone. osoba obdarowana spersonifikowaną poduchą będzie wspominała darczyńcę z dużą dozą radości i z rozrzewnieniem. Często nadruki na poduszkach mają wydźwięk humorystyczny, więc patrząc na nie można się po prostu pośmiać.

Poduszki z nadrukiem według autorskiego pomysłu

Poduszka z własnym nadrukiem to dla niektórych świetny sposób, by podkreślić indywidualny styl. Można na niej napisać swoje imię lub dowolną sentencję. Popularne ostatnimi czasy stało się także zamieszczanie zdjęć na poduszkach. Zamiast oprawiać w ramkę fotografię ze swoją drugą połówką, można nanieść zdjęcie na małą poduszeczkę, by zawsze przed snem czuć bliskość ukochanej osoby, nawet jeśli znajduje się ona daleko. Dla zakochanych par przeznaczone są poduszki w kształcie serca, bo nowoczesne poduszki wcale nie muszą występować w klasycznych kształtach. Poduszki z nadrukiem mogą mieć okrągły kształt lub występować w formie użytecznych rogali pod kark.

Poduszki z nadrukami- różne wzory i kolory

Poduszka z własnym nadrukiem nie musi być nudna. Wystarczy puścić wodze fantazji. Można na poduszce stworzyć mozaikę z rodzinnych zdjęć lub umieścić tam wizerunek swojego domowego zwierzaka. Osoby niezdecydowane mogą zdać się na gotowe szablony, wykorzystać motywy zaczerpnięte z fauny i flory, operować niestandardowymi połączeniami. Na wanapix.pl/poduszka-z-wlasnym-nadrukiem istnieje możliwość wykonywania zupełnie unikatowych, autorskich napisów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ