Aplikacje Galaxy - przegląd najciekawszych aplikacji na smartfona

Smartfony Samsung Galaxy cieszą się nieprzerwaną popularnością. Docenia się je przede wszystkim za trwałość, wysoką jakość wykonania i najlepsze aparaty. Warto docenić także to, że marka ma swoje własne aplikacje, dostępne dla użytkowników, którzy mają swoje konta. Poznaj aplikacje na smartfony Galaxy i dowiedz się, z których warto korzystać.

Aplikacje na telefony Galaxy

Galaxy Apps to wyjątkowe, stworzone na potrzeby użytkowników aplikacje, które sprawią, że możliwości smartfona będą jeszcze większe i, może przede wszystkim, lepiej wykorzystane. Są to często ekskluzywne aplikacje, do których dostęp mają wyłącznie użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy.

Jedną z najbardziej wyróżniających cech jest to, że aplikacje na telefony Galaxy mogą być umiejscowione na krawędzi. Menu przy brzegu telefonu to świetne rozwiązanie – w czasie pracy na smartfonie masz wszystko pod ręką, co bardzo wygodnie sprawdza się na co dzień. Dotyczy to najnowszych modeli Samsung z serii Galaxy Note i S.

Podstawowe aplikacje Samsung Galaxy

Aplikacje Samsung Galaxy to bardzo szeroki zbiór niezwykłych udogodnień ułatwiających pracę na smartfonie. Przede wszystkim możesz ściągnąć aplikacje, które zmienią czcionki według twoich upodobań, a także na przykład Samsung DeX, czyli możliwość edycji dokumentów z pakietu Microsoft Office.

Jednocześnie możesz na swój telefon ściągnąć inne podstawowe aplikacje, na przykład obsługujące pocztę czy twoje płatności. W najnowszych modelach podstawowe aplikacje możesz ustawić na krawędzi, by móc z nich szybko i wygodnie skorzystać.

Ekskluzywne aplikacje dla użytkowników Galaxy

Marka ma także bardziej ekskluzywne aplikacje, które są dostępne tylko dla użytkowników Galaxy. Są one podzielone na dwie serie: Exclusive Game Offers, a także Made for Samsung. W tej pierwszej części, jak się łatwo domyślić, znajdują się gry, których trudno szukać w innym sklepie z aplikacjami. Masz dzięki nim dostęp do gier online lub różnego rodzaju łamigłówek.

W Made for Samsung znajdują się aplikacje z bardzo szerokich działów tematycznych, od zdrowia, poprzez książki, aż do zakupów. W tej części znajduje się bardzo wiele niezwykle popularnych i bardzo przydatnych narzędzi, na przykład Workout Trainer, czyli aplikacja przeznaczona dla osób pilnujących wagi i chcących regularnie ćwiczyć. Przez Booking.com Samsung możesz wygodnie połączyć się z systemem rezerwowania hoteli niemal na całym świecie, a Amazon Kindle Samsung to sposób na zarządzanie swoimi ebookami i przeczytanymi książkami. Do tego aplikacje z wiadomościami ze świata, zakupowe lub typowo rozrywkowe – każdy znajdzie w nich coś idealnie dla siebie.

Samsung Galaxy – najbardziej przydatne opcje

Smartfony Galaxy są bardzo zaawansowane technologicznie. Wręcz nie sposób wykorzystać wszystkich opcji, które oferują. Dlatego warto poszukać aplikacji, które są najbardziej przydatne. Ich zadaniem jest często usprawnianie życia, jego lepsza organizacja czy po prostu ułatwienie standardowych czynności.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ