Czysto w łazience

Łazienka jest bardzo istotnym obszarem naszego domu. To tam spędzamy wiele chwil przed wyjściem do pracy, do szkoły, czy na spotkanie ze znajomymi, a także po powrocie, aby zażyć nieco świeżości. Dlatego powinno być zaaranżowane w sposób estetyczny, a do tego służą unikatowe środki czystości.

Dozowniki i papiery toaletowe Katrin

Firma Katrin dostarcza od wielu lat dozowników do papieru toaletowego, czy ręczników papierowych. Fenomenem jest popularność tych ostatnich. Często możemy je spotkać w hotelach, restauracjach, galeriach handlowych, ale coraz częściej zdobią także łazienki w prywatnych posiadłościach. Biało-czarny podajnik na ręczniki papierowe wykonany jest z trwałego tworzywa oraz cechuje go prosty mechanizm użycia. Jeśli zaś chodzi o pojemniki na papier toaletowy, to dobrym materiałem jest w tym wypadku ten wykonany z nierdzewnej stali białej.

Sam wybór papieru toaletowego również należy do ważnych czynności. Papier toaletowy firmy Katrin jak ten dostępny tutaj:https://krainablasku.eu/pol_m_Katrin_Papiery-Toaletowe-953.html są to głównie papiery dwuwarstwowe cechujące się chłonnością i miękkością.

Oprócz dozowników do ręczników papierowych, Katrin oferuje także pojemniki na mydło. Można z niego korzystać w trybie automatycznym, ale jeżeli baterie ulegną wyczerpaniu, to dozownik jest aktywny w trybie manualnym. Z kolei do mydła nalewanego służyć może dozownik wykonany z plastiku, który wykonany jest z trwałego plastiku. Wracając do papierów toaletowych to na uwagę zasługuje na przykład papier Katrin Classic System Eco, który zapewnia pełen komfort w użyciu. Katrin Classic jest dostępny także w rolkach

Środki do czyszczenia łazienki

Żeby utrzymać łazienkę we właściwym jej porządku, należy także zadbać o zaopatrzenie się w chemię profesjonalną. Od czasu do czasu trzeba przecież m.in. wyczyścić podłogę. Dobrym działaniem czyszczącym cechują się m.in. mleczka do czyszczenia. Nadaje ona połysk powierzchni, a jednocześnie szybko schnie. Ponadto, ma właściwości zapachowe pozwalające odświeżyć przestrzeń. Z kolei środek do czyszczenia powierzchni, jakim mogą być np. dedykowane chusteczki do czyszczenia z alkoholem idealnie nadają się, aby usunąć zabrudzenia z miejsc odpornych na działanie wody.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ