Dla odmiany wnętrza - girlandy

Perełki wśród dodatków dekoracyjnych, wyjątkowo urocze i nadające każdemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu – takie właśnie girlandy są najczęściej poszukiwanym elementem dekoracyjnym. Ich ponadczasowość i uniwersalność nie dziwi – znakomicie pasować bowiem będą zarówno do wnętrz urządzonych klasycznie, jak i nowocześnie.

Girlandy są dodatkowym, bardzo oryginalnym źródłem oświetlenia, stąd też wykorzystywane są przy aranżacji wnętrz. Spełniać swoją rolę mogą nie tylko z okazji świąt czy sezonowych okoliczności, ale również na co dzień.

O rodzajach girland słów kilka

Choć jeszcze do niedawna girlandy w domach rozwieszano głównie z okazji świąt Bożego Narodzenia, dziś idealnie wpasowują się w codzienny wystrój.
Girlandy służą głównie rozświetleniu wnętrz oraz dozowaniu pożądanego wymiaru półmroku. Te wyposażone w ekonomiczne żarówki LED są rozwiązaniem najbardziej uniwersalnym, gdyż mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków. Istotne jest to, że dostępne są w wielu różnorodnych barwach, przez co dopasowanie ich do stylu dominującego w naszym wnętrzu jest sprawą banalnie prostą.

Girlandy jednak wyposażone być mogą również w tradycyjne żarówki, a te różnić się mogą wielkością.

Bardzo popularne ostatnimi czasy są cotton balls. Choć nazwa brzmi dość egzotycznie, to dla tych co jeszcze się z tym nie spotkali, krótkie wyjaśnienie: to kulki wykonane z bawełnianego sznurka usztywnionego klejem, wypełnione źródłem ciepłego światła.

Girlandy – gdzie prezentować będą się najbardziej efektownie?

Można by śmiało powiedzieć, że pasować będą wszędzie. Ich uniwersalność sprawia, że doskonale odnajdą się zarówno w salonie, sypialnie, kuchni, jak i na zewnątrz budynku. Istnieją jednak wnętra, gdzie ich doskonały wygląd będzie gwarantował nietypowy, bajkowy wręcz klimat. Tym miejscem jest pokój dziecięcy.

Piękna prezencja girland nie omija również salonu. Możliwości ich umieszczenia bowiem są tu niemal nieograniczone. Z powodzeniem „świecące kulki” rozmieścić można na meblach, jak i podwiesić pod sufitem.
Girlandy doskonale prezentować się będą także w sypialni. Umieszczone nad łóżkiem zapewnią maksymalnie baśniowy sen i sprawią, że z przyjemnością nie tylko się uśnie, ale również obudzi.

Girlandami warto udekorować każdy dom. Klimatyczność nastroju i wyjątkową przytulność oraz niespotykaną magiczność zawdzięcza się właśnie ich wykorzystaniu. To źródło światła o wielkiej zawartości piękna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ