Tarasy z drewna i kompozytu - stwórz sobie piękne miejsce na relaks

Marzysz o pięknym tarasie, na którym możesz cieszyć się poranną kawą i dobrą książką w promieniach słońca? Przeglądasz zachwycające projekty drewnianych tarasów, ale nie wiesz, jak zabrać się do ich wykonania? 

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, zapewne nie trzeba Cię już przekonywać, że taras wykonany z drewna to nie tylko piękne, ale również niezwykle solidne rozwiązanie, które umożliwi Tobie i Twoim bliskim cieszyć się świeżym powietrzem, tak naprawdę nie opuszczając domu. Dzisiaj przedstawiamy firmę IDEAGARDEN, która oferuje usługi kompleksowego wykonania tarasu z drewna lub kompozytu. 

IDEAGARDEN – kompleksowa usługa montażu tarasów

Firma IDEAGARDEN to przedsiębiorstwo z ugruntowaną na rynku pozycją, które cieszy się zaufaniem i zadowoleniem swoich wielu klientów. Oferuje kompleksowy montaż tarasów drewnianych i kompozytowych. Specjaliści dbają o to, by taras wpasował się w estetykę domu i gwarantują szybkie, bezproblemowe i solidne wykonanie od A do Z.

Bezpłatna wycena usługi

Firma IDEAGARDEN proponuje całkowicie darmową wycenę usługi wykonania tarasu. Jeśli chcesz z niej skorzystać, wystarczy, że odwiedzisz stronę firmy i wyślesz wiadomość mailową ze szczegółami projektu oraz kilka zdjęć, które pokazywać będą miejsce, w którym stanąć ma taras. Wycena jest niezobowiązująca i stanowi świetną okazję do zapoznania się z ofertą rynkową.

Jakie drewno na taras wybrać?

Kolejnym krokiem w procesie budowy wymarzonego tarasu jest wybranie materiału, z którego zostanie on zbudowany. IDEAGARDEN proponuje szeroki wybór spośród drewna naturalnego i kompozytów. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, firma była w stanie wyodrębnić najlepsze dostępne materiały, które zachwycają klientów wyglądem, ale też wytrzymałością i solidnością.

Z drewna naturalnego w ofercie obecnie dostępne są zarówno gatunki egzotyczne, takie jak bangkirai, massaranduba, ipe lapacho czy merbau, jak i gatunki bardziej rodzime, w tym sosna skandynawska czy modrzew syberyjski. Istnieją również dwa rodzaje montażu takich desek, niezależnie od gatunku. Pierwszym jest montaż na wkręty (oznacza widoczne łączenia i wkręty) lub system montażu Softline, który pozwala na stworzenie jednolitej drewnianej powierzchni, bez widocznych łączeń.

Czym jest kompozyt?

Deski kompozytowe to innowacyjny produkt, który łączy w sobie tak lubianą, naturalną estetykę drewna z trwałością i wytrzymałością PVC. Rozwiązanie to przekonywać może osoby, którym bliska jest troska o środowisko naturalne. Proces produkcji desek kompozytowych polega bowiem na łączeniu drewna naturalnego szybko rosnącej sosny, a cały produkt poddany może zostać całkowitemu recyklingowi. Deski kompozytowe to luksusowy materiał, który umożliwia bezproblemowe użytkowanie tarasu przez wiele lat.

Tarasy drewniane na gruncie

Obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem są tarasy na gruncie – budowane bezpośrednio na ziemi, bez istniejącej wcześniejszej podbudowy. Sposób ten jest nie tylko świetnym rozwiązaniem technicznym i ekonomicznym, ale również estetycznym. Taras postawiony na ziemi stanowi naturalne przedłużenie przestrzeni domowej, aby w harmonijny sposób połączyć ją z ogrodem i naturą. 

Budowanie tarasu na gruncie jest prostym zadaniem dla specjalistów IDEAGARDEN. Opiera się na stworzeniu punktowych słupów betonowych, dostosowanych do podłoża. Ten sposób budowy zapewnia solidność, trwałość i stabilność tarasu na długie lata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ