akcesoria

Decydując się na zakup konkretnych mebli, zazwyczaj skupiamy się na ich wyglądzie. Jednak po jakimś czasie użytkowania, często okazuje się, że ich funkcjonalność nie jest do końca taka, jakiej byśmy oczekiwali. Na szczęście na rynku funkcjonują producenci, którzy projektują sprytne wyposażenie dodatkowe mebli i ich elementy konstrukcyjne. Od jakiegoś czasu wszystkie takie akcesoria dostępne są w jednym sklepie.

Meblowe elementy konstrukcyjne

Mowa o sklepie Locker, który specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości okuć i akcesoriów meblowych. Wśród klientów firmy, znajdują się przede wszystkim małe zakłady stolarskie oraz osoby indywidualne. Jeśli chodzi o elementy konstrukcyjne, to asortyment sklepu obejmuje:

 • elementy łączące, takie jak: wkręty, kołki, konfirmaty, trzpienie, złącza,
 • hamulce i ograniczniki, które gwarantują ciche zamykanie szafek,
 • kątowniki, wsporniki półek,
 • kratki wentylacyjne,
 • listwy,
 • zamki meblowe,
 • zaślepki w różnych kolorach,
 • zawieszki, szyny do zawieszenia,
 • zawiasy,
 • uchwyty,
 • nogi i nóżki.

Takie drobne elementy jak nogi i nóżki meblowe, mogą jednak istotnie poprawić funkcyjność mebla. Oferta produktowa robi wrażenie. Bez problemu można zakupić nogi meblowe do stołu, nóżki meblowe regulowane, kółka meblowe z płytką mocującą, kółka gumowe z hamulcem, ślizgacze pod nóżki meblowe.

Co istotne, każdy z wymienionych elementów asortymentu, dostępny jest w kilku wariantach wielkościowych. Sklep przygotował artykuły pochodzące od takich producentów jak: Folmag, Wkręt-Met, Amix, GTV, Leba, Blum, Aluprofil, Emuca, FGV.

Podnośniki, prowadnice, systemy szuflad

Bardzo duży wpływ na komfort korzystania z mebli posiadają prowadnice, podnośniki oraz systemy szuflad. Za ich pomocą można sprytnie zagospodarować każdą, nawet trudnodostępną przestrzeń. W katalogu produktów znajdują się podnośniki gazowe do frontów meblowych, podnośniki do klap, podnośniki gazowe z cichym domykiem, ograniczniki barkowe, podnośniki teleskopowe, siłowniki, ograniczniki kąta otwarcia, mocowania frontów, zaślepki.

Jeżeli zależy nam na wygodnym korzystaniu z szuflad, to warto sprawdzić ofertę ciekawych udogodnień. Na uwagę zasługują, między innymi: prowadnice kulkowe, prowadnice do szuflad z cichym domykiem, prowadnice z pełnym wysuwem, prowadnice dolnego montażu.

Oświetlenie meblowe

Montaż współcześnie oferowanego oświetlenia meblowego nie jest zbyt skomplikowany, a pozwala na doświetlenie nawet najdalszych zakamarków naszych mebli. Oświetlenie meblowe to także sprawdzony sposób na wyróżnienie wybranych elementów wystroju danego mieszkania.

W sprzedaży dostępne są produkty oświetleniowe, które przeznaczone są do mebli mieszczących się w zasadzie we wszystkich domowych pomieszczeniach. Sklep Locker przygotował ofertę najwyżej jakości opraw LED, taśm LED, włączników oraz zasilaczy.

Wyposażenie mebli kuchennych, łazienkowych i garderoby

Wachlarz produktów obejmuje także drobne, ale niezwykle użyteczne produkty do kuchni oraz łazienki. Do kuchni zakupić można, na przykład: kosze cargo, kosze na śmieci, wkłady do koszy na śmieci, pojemniki na sztućce, stojaki, półki na przybory kuchenne, wieszaki, haczyki, ociekarki do naczyń. W łazience przydadzą się natomiast kosze na bieliznę, które można przymocować do szafki.

Duże wrażenie robią także produkty dedykowane do wyposażenia garderoby. Sklep proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań, w tym: wysuwane wieszaki na ubrania, wieszaki na spodnie, kosze cargo na buty, kosze wielofunkcyjne, wysuwane lustra, drążki, pantografy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ