Firany gotowe nowoczesne do kuchni i do salonu

Kuchnia to miejsce, w którym unosi się niesamowity zapach przypraw, dań i deserów i pora obiadowa zamieni ją w stos naczyń. Salon zaś ma za zadanie stwarzać pozór relaksu, miejsca odpoczynku i przyjmowania gości.

Jakie firany gotowe do kuchni?

Firany gotowe do kuchni, jaki model nadaje się najlepiej kwiatowy, kolorowy czy koronkowy?

Kuchnia, miejsce przytulne, ciepłe, do którego nada się  idealnie model Zasłona Anabel

Zasłona Anabel (140*250 cm)

Model pokryty kwiatami, można go z łatwością zawiesić na karniszu. Wykonany z precyzją, pomysłem i pasją, przypomina z oddali niebo pokryte niebieskimi płatkami kwiatów. Stylowy wzór, kuchnia będzie wyglądała, jak bajeczka, dopasuje się do niebieskiego obrazu, niebieskich lub białych filiżanek do kawy, lub serwisu obiadowego.

Biel, jako tło zmieni małą kuchnię, wydłuży i rozszerzy ściany pomieszczenia.

Zasłona Gotowa Flamingo (140*250 cm)

Model zasłony o różowej, ciepłej tkaninie, w górnej części pociągnięty pas bieli, na którym są umieszczone flamingi. Ptaki zostały przedstawione niezwykle subtelnym szkicem, są delikatne, kreski rysunku są pociągnięte jednym tonem różu. Pas oddziela lamówka w kształcie koronki. Dolna część tkaniny jest pokryta różem w białe drobne kropki.

firana

Na co zwracać uwagę podczas zakupu firan do salonu.

Salon to duże, wygodne miejsce, nie ma w nim dużej ilości mebli, rzeczy, nie jest to skład, ale miejsce wypoczynku. Im mniej elementów, tym lepiej się w nim poczujemy, stanie się on oazą spokoju i wygody.

Wygodnie urządzony salon może wspomóc codzienne zmaganie się z życiem w wielkim mieście, stanie się ucieczką od trudnej do zniesienia posady, jak np. prezes firmy, właściciel dużej korporacji. Taka osoba zrobi wszystko, by w czasie wolnym oderwać się od ludzi, wyłączy internet, telefon komórkowy i zaszyje się w swoim bunkrze.

Jeśli salon jest mały, wygodne staną się zasłony gotowe o lekkim materiale, jasnym, łagodnym  kolorze, niepowodującym efektu zmęczenia.

Własny wybór zasłon to dodatkowe korzyści, łatwość w ich zawieszeniu, wyczyszczeniu, upięciu oraz dobre samopoczucie.

Wnętrze będzie odszykowane tak, aby każdy z domowników czuł się, jak w domu rodzinnym, a nie w domu o surowym stanie i zimnych pomieszczeniach.

Zasłona Gotowa Eric (140*250 cm)

Model o kremowej barwie, jego wzór to wąskie i szerokie pasy, w różnych kolorach. Elementy wnętrza mogą uniwersalnie tworzyć i komponować się w jeden kolor z zasłonami Eric.

Podsumowując, zasłony gotowe to modele, które wspaniale wyeksponują wnętrze, dopasują się do innych elementów, jak meble, dywan, czy stół.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ